Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy list elektroniczny ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu list elektroniczny od chwili Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz oprócz wysłać je wręcz aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, toż śledzony do Ciebie, zatem dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną a tak dalece prowizji dostaję do mnie?

Będziesz puder 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wsiąść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, a wszystkich aktywnych klientów, razem spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane z wykorzystaniem warstwę (1 aż do 5), natomiast wszystkie poprzednie oraz istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proch dodatkowo informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak z tej przyczyny możesz wyprawić do nich poczta elektroniczna i wyszperać ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy i dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w gruncie rzeczy w takim razie możesz posłać aż do nich list elektroniczny tudzież zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie począć budowę swojego serwisu.

Co to jest filia „Zaproszenia” i gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny egzystować osoby, z którymi miałeś w tej chwili przedtem kontakt. Możesz i kupować opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy wytrzymywać Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline być może być ważnym źródłem informacji w celu networkingu a konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie z wykorzystaniem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, tedy stale masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał wewnątrz każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną za pomocą Twój odsyłacz partnerski do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, pod spodem warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy najmniejszy ograniczenie wypłaty, który możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana dzięki Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, kiedy Twoje bilans spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę przerobić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja wzdłuż lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska tudzież adresy poczta elektroniczna osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od czasu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je wyraźnie aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, wskutek tego masz debet gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz czynić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy saldo spełni wybrane minimum.