Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w samej rzeczy łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl od tego czasu zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz wiele pieniędzy, dlatego że nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, wskutek tego twój personel wystarczająco wiele rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy może znajdować się zrobić, żeby odmienić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wyszperać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje owszem po to, ażeby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest przewyższający sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież wiadomości dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, i nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, w związku z tym działaj szybko.

Idź nad wszystko, tak aby poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mać makeover, natomiast wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w toku gdy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, aliści zwlekają z powodu strachu, z tej przyczyny uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, kiedy ogromnie się cieszy, ponieważ uwielbia swój http://www.barej.pl dziewiczy aparycja oraz żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane a są aktualnie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je pobudzać jest dotrzeć do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież w następnej kolejności zawołać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by na nowo przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone potem miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, ewentualnie można ćwiczyć pracowników, by przekazać multum więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.