Niedobór pracowników przypuszczalnie egzystować doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników przypuszczalnie egzystować doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, nic bardziej błędnego może, firmy obudzą się zaś dostrzegą symptomatyczny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy tudzież niszczą wartość firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, jakkolwiek owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy ubytek pracowników, i firmy starają się zatrudnić każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw tudzież jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy szczebel skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, tudzież ona powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników niechybny niedaleko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nagle wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu stanowić pewnym, jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu zysków dzięki rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od chwili zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja ślubna oraz ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, i pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, w pobliżu że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, iż załoga pierwszej linii są fundamentem firmy natomiast tyczyć się ich dobrze, tudzież nie kiedy trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli intensywny sztama między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy oraz ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: sposób pokazują, że niektóre firmy przełamują model oraz traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to tylko niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jak nagrodę, więc wykorzystują pracowników a fałszują wyniki wewnątrz późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem antagonistyczny opodatkowaniu biznesu z wykorzystaniem rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przez Izbę natomiast jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet jeżeli prawdopodobnie posiadać tylko drobny ważność na okup akcji. Firmy nie powinny demaskować miliardów na okup akcji, jednocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni plus podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu z wykorzystaniem pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo oraz nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył objawienie w 2019 roku zaś zdecydował, iż maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy natomiast ekspresowo je porzucił a wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili odkąd tych frazesów.