Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę kiedy zyskowny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w o wiele krótszym czasie a z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, tudzież nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest tylko praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz obecnie na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności wewnątrz generowanie przychodów. Możesz ponieść czas wolny zaś nadal dysponować zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, ażeby ogarnąć jest odmienić swój kadra w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest lecz wciąż menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy zdobyć pewne rzeczy, na przestrzeni jak władza kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz na odwrót „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz rząd i wizję, wtedy Twój kompleks staje się akuratny z TWOIM celem.

Będą kochać wykonywać pracę gwoli Ciebie natomiast zyskiwać gwoli Ciebie pieniądze, jako że wiedzą, dokąd zmierzasz tudzież chcą być tego częścią, albowiem owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, tak aby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami tudzież pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa zaś przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast skakać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich odwzorowanie pracował w celu nich natomiast przynosił niezmienny pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem niż szczęśliwi, iż mogą zapłacić wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, w jakim stopniu ta jedna modus jest czata gwoli Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, atoli niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca raz jeszcze i raz jeszcze oraz odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest owo długoterminowy przyspieszenie praktyki przez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pomocą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by niewiasta wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większość chirurgów, Twój bardzo dobry wzorzec biznesowy byłby:

Prawie całkowicie zarządzany dzięki Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej bis większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący numer i konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który często towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / lub która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia abstrahując od swoją praktyką, skoro czują się nie mówiąc o kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, albowiem nie wiedzą, kiedy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, by ich wprawa pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, tak aby dopiąć celu swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na awans praktyki.